Farby Akrylowe do decoupage

7ee

Znani jesteśmy z farb do koszulek Tekstykolor. Dzisiaj chcemy Wam zaprezenotwać nasz najnowszy produkt czyli farby akrylowe.
Farby akrylowe Profil Akryl nasz najnowszy produkt. Po licznych testach i konsultacjach z przeróżnymi artystami jesteśmy wstanie za prezentować Wam farbę, która nadaję się do malowania na podobraziach, kartonie, drewnie, gipsie, kamieniu i materiałach z powierzchniami o dużej chłonności. Farba jest w postaci jednolitej pasty strukturalnej, o elastycznej konsystencji i dużej ilości pigmentu. Dzięki zastosowaniu nie blaknących pigmentów oraz akrylu na bazie żywicy farba po wyschnięciu jest elastyczna i odporna na światło. Po wyschnięciu farby nabierają koloru matowego, a sam produkt jest pół kryjący.

Farby naszej firmy nie zawierają żadnych środków sklasyfikowanych jako niebezpieczne dlatego nadają się do pracy z dziećmi. Łatwo zmywalne z rąk oraz praktycznie bezwonne. Farby są konfekcjonowane w słoikach tak, aby używanie farb było jak najbardziej wydajne.

Farby występuja w pojemnościach: 50ml, 150ml, 300ml, 750ml oraz tubach aluminiowych 50ml.
Jeżeli macie Państwo jakiekolwiek uwagi co do naszych produktów zachęcam do kontaktu z nami. Nad naszymi farbami pracujemy nieustannie tak aby zapełnić środkowy segment rynku plastycznego farbami o dobrym kryciu, dużej wydajności, dobrej lepkości, łatwym użyciu i nie oczyszczających nasze konta bankowe.